O nas

Witamy w

Stoneheads Tattoo Wrocław

Właśnie znalazłeś się w wyjątkowym miejscu, w którym łączy się pracę z pasją.

Szukasz miejsca, gdzie w dobrej atmosferze wykonasz wyjątkowy tatuaż? Świetnie trafiłeś! To studio jest istną fabryką kreatywności. W naszej wieloletniej praktyce mamy na koncie setki tatuaży i przekłuć, wykonywanych przez wysokiej klasy profesjonalistów. Dysponujemy najnowszym sprzętem z wszelkimi wymaganymi certyfikatami jakości oraz higieny.

Dużo możemy mówić o sprzęcie i profesjonalizmie, ale sercem studia jest przede wszystkim ekipa, która je tworzy! W naszej przestrzeni gromadzimy rzetelnych i kreatywnych artystów, którzy swoim doświadczeniem gwarantują wysoką jakość usług. A prócz tego traktują się jak rodzina, dlatego wizyta w studio nie będzie się różniła niczym od wyskoku ze znajomymi na miasto!
Zapraszamy!

Od początku ludzkości, człowiek jako najwrażliwsza istota pragnął odróżnić się od innych. Patrząc na swojego brata i widząc swoje odbicie w lustrze wody dostrzegał podobieństwo, którym natura łączyła w subtelny sposób rodziny w społeczeństwa a później w cywilizacje. Gdy prehistoryczny wojownik w rytuale naznaczał swoje ciało bliznami układające się w fantazyjne wzory pokazywał swoją sile i budził szacunek wśród swoich pobratymców. Wraz z biegiem czasu skaryfikacje przekształciły się w tatuaże, gdy artyści odkryli pigmenty, dzięki którym mogli jeszcze mocniej oddziaływać na ciało i wyobraźnię.
Ludy polinezyjskie, które przodowały w upiększaniu ciał ornamentami nagradzały najwaleczniejszych wojowników i wybitne jednostki specjalnymi symbolami. Każdy z nich był noszony przez swojego właściciela z duma i pokorą dla całej społeczności. Do naszej kultury tatuaże wkroczyły za sprawa pierwszych odkrywców, dzięki którym egzotyczna biżuteria w formie znaków na ciele przypłynęła na statkach z zamorskich podróży.
Wiele lat minęło zanim ludzie z naszych szerokości geograficznych nauczyli się doceniać sztukę tatuowania. Dzisiaj każdy z nas ma możliwość uzewnętrznienia swojej duszy na swej skórze. By zrobić to w pełni profesjonalnej atmosferze i korzystając z doświadczenia najlepszych artystów, zapraszamy do nas.
STONEHEADS TATTOO to wieloletnie doświadczenie, które w połączeniu z kreatywnością rezydujących tatuatorów pozwala wydobyć piękno nawet najprostszego wzoru.
Leszczyńskiego 5/1c Wrocław – zapraszamy do nas!

Farby do tatuazu

Body Piercing

W naszym studio możesz wykonać wszystkie przekłucia, od podstawowych po najbardziej zaawansowane, jak również przekłucia intymne. A to wszystko wykonane ręką profesjonalisty, pracującego na najwyższej jakości biżuterii.

Kolczyki dostępne w Stoneheads

Twoje ciało – Twój wybór

Mamy swój styl pracy, ale to jak będzie wyglądał Twój tatuaż zależy od Ciebie! Nie bój się podzielić swoim pomysłem. Naszym zadaniem jest jego odwzorowanie i wykonanie na Twoim ciele! W razie potrzeby służymy też merytoryczną poradą.

Maszynki do tatuaży

Tattoo

Artyści zgromadzeni w studio oferują tatuaż w praktycznie w każdym możliwym stylu. Pracują na własnych projektach. Wystarczy przyjść i opowiedzieć o swoim pomyśle. Nasza ekipa doradzi oraz przygotuje niepowtarzalny projekt tylko dla Ciebie! Nie bój się podzielić z nami swoimi pomysłami- chcemy abyś miał poczucie, że tatuaż który zaprojektujemy jest od początku do końca Twój. Ty dajesz pomysł, a my go materializujemy!